مجموعه مقالات

نمایندگی دیوار سبز در تهران

نمایندگی دیوار سبز در تهران

نمایندگی دیوار سبز در تهران ، دیوار سبز (Green Wall)، با نام های دیوار زنده، دیوار زیستی، باغ عمودی و یا دیوارهای پیچیده گیاهی عمودی (VCWV) شناخته می شود. گیاهانی که در دیوار سبز کشت می شوند، تمام یا بخشی از سطح آن را می پوشانند. دیوار سبز را می توان در فضای داخل یا خارج ساختمان اجرا نمود.

امروزه بسیاری از افراد برای جداسازی فضاهای داخلی و خارجی، جلوگیری از انتقال حرارت و صدا، مقاومت در برابر ضربه، فشار و کشش اقدام به نصب دیوار سبز می کنند. این دیوارها، امکان نصب درب و پنجره و انواع پوشش ها (مثل کاشی، سنگ، دیوارکوب و ...) را فراهم می کنند.


برخی از افراد برای زیباسازی نمای ساختمان خود از دیوارسبز استفاده می کنند. این امر به عنوان یکی از زیباترین طراحی های فضای سبز محسوب می شود. گیاهانی که در دیوار سبز کشت می شوند، با اقلیم منطقه سازگار هستند. طراحی دیوار سبز در کشورهای پر جمعیت اهمیت بیشتری دارد. گیاهانی که در دیوار سبز به کار می روند، نقش موثری در پاکسازی هوا دارند. این امر موجب شده تا طراحی دیوار سبز در ایران هم با جدیت بیشتری دنبال شود. برنامه ریزی هایی صورت گرفته که افراد را برای احداث دیوار سبز تشویق می نمایند.
دیوارهای سبز دارای طراحی زیبا و جذابی هستند. با تماشای این دیوارها، حس خوبی به افراد دست می دهد. گیاهان کشت شده در این دیوارها، کیفیت هوا را بهبود می بخشند و با ایجاد سایه، موجب کنترل دما می شوند. این دیوارها بازده انرژی را افزایش می دهند. در ساختار برخی از انواع دیوار سبز، کنترل رطوبت، دما و سیستم های آبیاری با استفاده از هوش مصنوعی صورت می گیرند.  مزایای زیاد این دیوارها موجب محبوبیت آنها شده است.

اعطای نمایندگی دیوار سبز در تهران

نمایندگی دیوار سبز در تهران ، در حال حاضر، شرکت های زیادی در زمینه طراحی و اجرای دیوار سبز فعالیت می کنند. ویدکو به عنوان یکی از بهترین نمایندگی های دیوار سبز در تهران، شرکتی معتبر در زمینه طراحی و اجرای دیوار سبز می باشد. این شرکت با تکیه بر دانش و مهارت متخصصین کاربلد خود، قادر است تا دیوارهای سبز زیبا و با کیفیتی را احداث نماید. اگر به فکر اجرای فضای سبز با طرح های مدرن و متنوع هستید، با ویدکو تماس بگیرید. طراحان ما آمادگی دارند تا بر اساس سلیقه شما، بهترین و زیباترین نوع طراحی را انجام دهند. ویدکو به عنوان نمایندگی دیوار سبز در تهران خدمات متنوعی را به عزیزان ارائه می دهد.

خدمات ویدکو :

1- طراحی و اجرای دیوار سبز، بام سبز، تراس سبز، قاب سبز در مدت زمان کوتاه
2- ارائه کلیه خدمات مربوط به نگهداری با بهترین کیفیت و قیمتی مناسب
3- مشاوره در مورد نصب، اجرا، تنوع گیاهی و ...
4- فروش انواع گیاهان آپارتمانی و فضای باز
5- فروش انواع گلدان، آب نما، میز، صندلی و لوازم موردنیاز
6- طراحی و اجرای سیستم های هوشمند آبیاری، نورپردازی و انواع آبنما و ...
7- محوطه سازی، طراحی و اجرای ویلا و فضای سبز به صورت تخصصی
8- استفاده از مواد با کیفیت و طراحی مدرن برای استحکام و زیبایی بیشتر

تماس با ما

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آدرس

تهران - خیابان ظفر- فرید افشار- آرش شرقی- نور بهشت غربی پلاک 3 - واحد 4

خدمات روف گاردن

هزینه اجرای بام سبز
نگهداری بام سبز

شماره های تماس

شماره های تماس دفتر مرکزی
22923836 - 22923837
22251925 - 22251915
09123078043

خدمات دیوار سبز

جزئیات اجرای دیوار سبز
نگهداری دیوار سبز

نمایندگی ها

مشاهده نمایندگی های بین المللی
مشاهده نمایندگی های داخلی
Image