درباره ما

شرکت ویدکو گرین ، شرکتی است بین المملی با ساختار EPCM و با محوریت 360 درجه که از فرایند طراحی ، تولید ، اجرا و نگهداری انواع پروژههای کوچک و بزرگ بام سبز ( روف گاردن ) –دیوار سبز – معماری سبز و محوطه را به صورت 0 تا 100 و با اتکا به دانش و تجربه خود به اجرا می رساند .
شرکت ویدکو ارائه دهنده خدمات سبز و ساختمان سبز می‌باشد و این سازمانی متکی به تجربه پرسنل و علم روز دنیا بوده و ارتباط تنگاتنگی با آرشیتکت‌ها ٫ مهندسین عمران و سازه ٫ شرکت‌های ساختمانی و سازندگان دارد. Vdeko با استفاده از محصولات خود و طراحی‌های اکولوژیکی و طبیعت دوست خود، پروژه‌هایی بلند مدت و پایدار و با کیفیت بسیار بالا و در سطح جهانی را ارائه می دهد.
از جمله خدمات شرکت ویدکو در بخش های مختلف می توان به موارد زیر اشاره نمود .
 

بام سبز و روفگاردن :

تولید محصولات استاندارد بام سبز مبتنی بر استانداردهای بین المللی به ویژه FLL و سایر استانداردهای روز جهان .

دیوار سبز :

طراحی و تولید انواع استاکچرهای دیوار سبز یا فضا های سبز عمودی با ساختار های مختلف و جهت استفاده در شرایط مختلف . تولید دیوار های سبز فعال و غیر فعال با استانداردهای جهانی .

معماری سبز :

معماری و طراحی ساختمانهای سبز و پایدار بر پایه و اساس Sustainable Architecture و بررسی روش های بهره‌وری از مزایای استفاده از ساختار های سبز و طبیعت دوست .

Vdeko Green شرکتی است بین المللی که با محوریت طبیعت دوستی و زندگی سبز بنا نهاده شده و هدف آن تغییر مکان زندگی و کار شما به محیطی مناسب‌تر جهت زندگی شما و سایر اعضای خانواده می باشد . ما معتقدیم جهانی سبز و طبیعتی تمیز و زیبا باید هسته زندگی بشریت باشد. تغییرات آب و هوایی که امروزه شکل خطرناکی به خود گرفته یک زنگ خطر برای آینده ما و وارثان ماست. و این بدان معناست که باید مدل زندگی کنونی خود را تغییر دهیم.
Image

چرا انتخاب ویدکو :

مفهوم ساختار ها و تکنو لوژیهای سبز از جمله روف گاردن ٫ دیوار سبز و ساختمان سبز برای همگان آشناست . ولی مهم تکنولوژیهای استفاده شده در این ساختار ها می باشد و نیاز به دقت دقیق در جزپیات و طراحی انهاست . شرکت ویدکو با دارا بودن سطح بالایی از تجربه و علم روز این صنعت محصولات خود را طراحی و تولید می نماید .
امروزه انتخاب مشاور و مجری جهت ایجاد و اجرای روفگاردن ، دیوار سبز و  بام سبز ، به یکی از معضلات اصلی معماران و سازندگان بدل شده ، چرا که نتنها نیاز به وجود دانش و  تاممین متریال با کیفیت و استاندارد بسیار مهم و با اهمیت می باشد ، بلکه تجربه کاری و استفاده صحیح از متریال های استاندارد در ایجاد سبک های مختلف و در شرایط ویژه آب و هوایی و سازه ای به بزرگترین چالش سازندگان در حساس ترین بخش های سازه می باشد .
ویدکو گرین این اطمینان را به شما می دهد که نتنها در ایران بلکه قابلیت اجرای هر نوع پروژه در سطح جهانی را داردا بوده و اطمینان را به شما و خریداران و مشتریان شما هدیه می نماید .
  هدف و چشم انداز این شرکت ٫ تبدیل زمین به محیطی سبز تر و سالم تر می باشد ٫ پس با چنین دیدگاهی بلند مدت ٫ این شرکت نیاز به طراحی و تولید محصولاتی فوق با کیفیت و با دوام را در دستور کار دارد و با ترکیب علم و تجربه به این بزرگ دست خواهد یافت.
Image

پروژه های ویدکو گرین

0
بیش از 200 پروژه در حال اجرا
0
بیش از 100 پروژه اجرا شده

آدرس

تهران - خیابان ظفر- فرید افشار- آرش شرقی- نور بهشت غربی پلاک 3 - واحد 4

خدمات روف گاردن

هزینه اجرای بام سبز
نگهداری بام سبز

شماره های تماس

شماره های تماس دفتر مرکزی
22923836 - 22923837
22251925 - 22251915
09123078043

خدمات دیوار سبز

جزئیات اجرای دیوار سبز
نگهداری دیوار سبز

نمایندگی ها

مشاهده نمایندگی های بین المللی
مشاهده نمایندگی های داخلی
Image