روف گاردن Savage Green Roof :

روف گاردن Savage Green Roof :

پروژه بام سبز (روفگاردن) پارک تراس در سال 96کلید خورد . این پروژه با دارا بودن مساحتی معادل 550 متر مربع خود ، این امکان را فراهم می نمود تا از ایجاد امکانات زیادی بر روی این بام سبز استفاده نمود . با توجه به خواسته های کارفرمای پروژه جناب آقای مهندس بهنام تاجیک و جناب آقای مهندس فاطمی ، طراحی این روف گاردن به سبک فرانسوی صورت پذیرفت . البته لازم به ذکر است در ابتدا طراحی این بام سبز کاملا به صورت کلاسیک بوده که پس از تغییراتی ، طرح بام سبز فرانسوی برای آن در نظر گرفته شد. .

در اجرای پروژه روفگاردن مدرن باکس از سیستم های Universal Platform با ساختار Root-Up استفاده شد که توانست تمام نحدودیت های الکتریکال و مکانیکال پروژه را مرتفع نماید .

نام پروژه

روف گاردن Savage Green Roof

متراژ بام سبز

۲۰۰ متر مربع

کارفرما

مهندس شجاعی

طراحی بام سبز

محل پروژه

سعادت آباد

ساختار لایه بندی

Pro Roof

امکانات و سرویس ها

/ روف گاردن Savage Green Roof

آلاچیق
باربیکیو و سینک
مسیر پیاده روی در چمن
اتاق کار
کتاب خانه
آبنما
فواره
سیستم صوتی
سیستم آبیاری هوشمند
روف گاردن و بام سبز متراکم Savage Garden Green Roof
پروژه Savage Garden Green Roof پروژه ای با ساختار متراکم می باشد . این پروژه در سال ۹۳ در سعادت آباد و توسط شرکت ویدکو گرین و تیم آقای محمدی اجرا به بهره برداری رسید. در اجرای این روف گاردن از ترکیب ساختار شکل گیری گیاه در طبیعت و استفاده از ساختار های سنتی استفاده شده که باعث می شود ایم روف گاردن حال و هوای باغ های ایرانی را نیز به خود بگیرد .
در ورود به بام سبز مذکور هرگز تصور نمی شود این اثر بر روی بام خانه بنا نهاده شده و به فرد وارد شونده تصور ورود به باغی سر سبز را می دهد .

توضیحات ساختار لاییه بندی و زیر سازی

گالری عکس

عکس های دیگر از پروژه اجرا شده

بازگشت بە لیست