پروژه روف گاردن مدرن باکس
پروژه روف گاردن مدرن باکس

اجرای پروژه روف گاردن مدرن باکس :

پروژه بام سبز و روفگاردن مدرن باکس در پاییز سال ۹۸ کلید خورد . این پروژه با دارا بودن مساحتی معادل ۴۵۰ متر مربع این امکان را فراهم می نمود تا از ایجاد امکانات زیادی بر روی بام سبز استفاده نمود . در ابتدا طرح هایی از طرف کارفرما مطرح گردید ُ که با توجه به ساختار های پروژه و محدودیت های سازه ای مورد بررسی های بیشتر توسط تیم تخصصی روفگاردن ویدکو دستخش تغییراتی در تمامی زمینه ها شد . 

در اجرای پروژه روفگاردن مدرن باکس از سیستم های  Universal Platform  با ساختار  Root-Up استفاده شد که توانست تمام محدودیت های الکتریکال و مکانیکال پروژه را مرتفع نماید . 

نام پروژه

روف کاردن پروژه مدرن کیوب

متراژ بام سبز

4۵۰ متر مربع

کارفرما

مهندس تاجیک

طراح بام سبز

مهندس مونا رضایی
مهندس امیر ارجمند

محل پروژه

نیاروان - نخجوان

ساختار لایه بندی

Green Roof Root Up System

امکانات و سرویس ها

روفگاردن مدرن باکس

امکانات روف گاردن مدرن باکس
آتریوم ( آلاچیق شیشه ای )
فایر پیت ( آتشکده خطی )
حمام آفتاب , و شاور
تخت معلق
بار فضای باز
آشپزخانه کامل
کیبل وال
گرین وال
آشپزخانه کامل
آبنمای پرده ای 4 متری
در پروژه مدرن باکس ، که کانسپت آن بر اساس ساختار مدرن طراحی شده ، استفاده از رنگهای طرح بتن و طوسی تیره به همراه پلانترها و فلاور باکس های سیمانی در سر تا سر این بام سبز چشم نوایی می نماید .

اولین هدف از ایجاد این بام سبز ایجاد حس آرامش بوده ، و سپس ترکیبات فضایی در این بام سبز به گونه ای رقم خورده تا بتوانند چندین خانواده به صورت هم زمان و بدوم مزاحمت از این بام سبز استفاده نمایند .

وجود آب نمای خطی که در دل دیوار سبزی زیبا قراردارد ،بام را به دو بخش مجزا تقسیم می نماید ،از همه جالب تر متریال این آبنمای پرده ای است که با استراکچری از جنس استیل ساخته شده باعث می شود زیبایی های شهر هم در روز و هم در شب را در خود منعکس نماید .

توضیحات ساختار لاییه بندی و زیر سازی

گالری عکس

تصاویر پروژه اجرا شده

گالری عکس

تصاویر پروژه در حال اجرا

بازگشت بە لیست