پروژه روف گاردن مالتیمو

روف گاردن Savage Green Roof

پروژه بام سبز (روفگاردن)مالتیمو 1 در پاییز سال 98 آغاز شد . این پروژه با دارا بودن مساحتی معادل 550 متر مربع خود ، و همچنین ساختار مدرن خود ، که توسط مهندس حیدری طراحی شده بوده ، این امکان را فراهم می نمود تا با ایجاد امکانات فراوان بر روی این بام سبز استفاده نمود . با توجه به خواسته های کارفرمای پروژه جناب آقای مهندس شریف ، طراحی این روف گاردن به سبک فرانسوی صورت پذیرفت . البته لازم به ذکر است در ابتدا طراحی این بام سبز کاملا به صورت کلاسیک بوده که پس از تغییراتی ، طرح بام سبز فرانسوی برای آن در نظر گرفته شد. .

در اجرای پروژه روفگاردن مدرن باکس از سیستم های Universal Platform با ساختار Root-Up استفاده شد که توانست تمام نحدودیت های الکتریکال و مکانیکال پروژه را مرتفع نماید .

نام پروژه

روف گاردن مالتیمو ۱

متراژ بام سبز

550متر مربع

کارفرما

مهندس شریف

طراح بام سبز

مهندس مونا رضایی
مهندس امیر ارجمند

متراژ بام سبز

زعفرانیه- تهران

ساختار لایه بندی

Green Roof - Root Up

امکانات و سرویس ها

روف گاردن Savage Green Roof

آلاچیق مرکزی
شومینه خارجی
باربیکیو حرفه ای
مسیر پیاده روی
بار فضای باز
سازه های چوبی گیاه رو
آبنمای لاکچری و سلطنتی
نشیمن و آتشکده
پروژه مدرن مالتیمو ۱ که در زعفرانیه تهران واقع شده است ، ‌متریال هایی همچون فلز آهن ، آلمینیوم ، سنگ ترورتن سیلور ، شن و ماسه و چوب به عنوان متریال های اصلی مورد استفاده قرار گرفته است .

با توجه به کوتاه بودن جان پناه و از طرفی موقعیت مکانی این پروژه روف گاردن فوق مدرن در کوه پایه دید های بی نظیری در اختیار استفاده کنندگان از این بام سبز می دهد

گالری عکس

عکس های دیگر از پروژه

بازگشت بە لیست