پروژه های اجرا شده روف گاردن

زمانی که به فکر ایجاد و اجرای پروژه روف گاردن یا تراس گاردن مورد نظرخود هستید، همه ی فکرها به سمت انتخاب یک شرکت تخصصی و با کیفیت  جهت اجرای روف گاردن با تراس گاردن همراه با قیمت مناسب می رود.این اولین مرحله ای است که می بایست برای شروع طی شود و شرکت تخصصی ویدکو گرین شما را در این مرحله با ارائه انواع ساختار های استاندارد اجرای بام سبز و روف گاردن  یاری می نماید.

کافی است جهت کسب اطلاعات بیشتر  به صفحه اطلاعات کامل اجرای روف گاردن  و قیمت های اجرای روف گاردن رفته و با مطالعه این بخش اطلاعات خود را کامل نمایید.

دراینجا شما میتوانید انواع پروژه های اجرا شده بام سبز،  پروژه های در دست اجرا ، و پروژه های در دست طراحی روف گاردن شرکت ویدکو گرین  را مشاهده نمایید.

تمامی این پروژه ها توسط تیم طراحی و اجرای شرکت تخخصی و مجری روف گاردن ویدکو گرین  طراحی و اجرا شده اند. همچنین نام کار فرما و نشانی حدودی بنا ها در زیرهر تصویر نوشته شده است.

اگر شما نیز مانند بسیاری ازهمین عزیزان تصمیم به اجرای  روف گاردن در بام منزل  محل زندگی خود دارید، میتوانید از بخش تماس با ما با مشاورین تخصصی بام سبز و روف گاردن  تماس حاصل کرده و سفارش خود را ثبت نمایید .

پروژه های اجرا شده بام سبز ویدکو

نمونه ای که مشاهد می نمایید مربوط به پروژه اجرا شده بام سبز  ویدکو گرین  می باشد که در این نمونه کار ها و تصاویر بر اساس سلیقه کارفرما و محدودیت های موجود اجرایی و بهینه سازی فضای روف گاردن استفاده شده است. 

شرکت تخصصی، مجری و مشاور روف گاردن و بام سبز ویدکو گرین قادر است انواع سبک ها و روش های اجرایی را بر اساس سلیقه کارفرما های خود  طراجی و با اجرای دقیق جزییات به مشتریان خود تحویل داده و برای سال های طولانی پروژه های خود را نگهداری نماید. ما اماده همکاری با تمامی سازندگان ، معماران و تمامی پروژه ها در سرارسر کشور می باشیم.