وبلاگ

لیست قیمت روف گاردن (بام سبز)

لیست قیمت روف گاردن (بام سبز) ارتباط مستقیمی با مواد مصرفی و امکانات روف گاردن دارد.

لیست قیمت روف گاردن (بام سبز)

قیمت روف گاردن با توجه به درخواست کارفرما و بررسی خواسته های ایشان تعیین می شود. بعد از اینکه طرح روف گاردن مورد تایید قرار گرفت و کلیه نقشه های اجرایی آن تهیه شد، می توان قیمت تمام شده روف گاردن را به صورت کامل تخمین زد.

با این وجود، شرکت ویدکو گرین بسته های اجرایی روف گاردن را از صفر تا صد و به صورت متری ایجاد نموده تا بتوان درک دقیقی از هزینه های تمام شده روف گاردن داشت. این امر باعث شده تا کارفرمایان عزیز با آسودگی خاطر بیشتر، اقدام به احداث روف گاردن بر روی بام ساختمان خود نمایند.

  • پکیج های طراحی تا اجرای کامل روف گاردن (بام سبز) و برآورد هزینه اجرای روف گاردن به صورت متر مربعی

لیست قیمت روف گاردن (بام سبز) شرکت ویدکو به 6 دسته مجزا تقسیم بندی می شوند. این دسته ها از نظر قیمت، متریال و امکانات با هم متفاوت هستند.

– پکیج روف گاردن فلت گرین : بیش از 70 درصد این روف گاردن از فضای سبز گسترده طبیعی تشکیل می شود. در این پکیج، امکانات مناسبی وجود دارد. هزینه احداث صفر تا صد این نوع روف گاردن برای هر متر مربع 1.500.000 تومان می باشد.
– پکیج روف گاردن برنز: بیش از 60 درصد این روف گاردن از فضای سبز طبیعی تشکیل شده و شامل امکانات پایه اصلی می شود. هزینه اجرای این طرح به صورت صفر تا صد و کلیدی برای هر مترمربع 1.900.000 تومان می باشد.
– پکیج روف گاردن نقره ای: این نوع روف گاردن، بسیار کاربردی بوده و با متریال متوسط و خوب همراه با امکاناتی عالی احداث می شود. هزینه ساخت این نوع بام سبز برای هر متر مربع 2.200.000 تومان می باشد.
– پکیج روف گاردن طلایی: این پکیج برای ساختمان های لوکس مناسب می باشد. در ساختار این بام سبز از مواد نیمه حرفه ای و حرفه ای استفاده می شود. هزینه اجرای پکیج روف گاردن طلایی به ازای هر مترمربع 2.900.000 تومان می باشد.
– پکیج روف گاردن الماس: یک پکیج لاکچری و لوکس می باشد. در ساخت آن از متریال های برند و فوق حرفه ای استفاده می شود. در طراحی بام سبز الماس، امکانات بی نظیری در نظر گرفته می شود. هزینه اجرای این طرح برای هر مترمربع 3.800.000 تومان می باشد.
– پکیج روف گاردن کهکشانی: به عنوان یک پکیج فوق حرفه ای شناخته می شود. در احداث روف گاردن کهکشانی از متریال برند استفاده می شود. این پکیج دارای کلیه امکانات بوده و از یک طراحی کاملا مکانیزه و هوشمند برخوردار می باشد. هزینه اجرای روف گاردن کهکشانی به ازای هر مترمربع 5.500.000 تومان می باشد.

  • بررسی ساختار زیرسازی و ارزیابی ساختاری در پکیج های مختلف اجرایی روف گاردن

مهم ترین و اساسی ترین بخش در اجرای روف گاردن، زیرسازی و لایه بندی آن می باشد. عدم اجرا یا اجرای نادرست آن می تواند خسارت های جبران ناپذیری را به ساختمان شما وارد نماید. به همین دلیل، بررسی دقیق و اجرای ساختار لایه بندی و زیرسازی روف گاردن مهم ترین فاکتور در احداث یک بام سبز استاندارد می باشد. در صورتی که لایه بندی و زیرسازی به خوبی انجام نشود، کاشت گیاهان و درختان، وجود خاک، مواد آلی، رطوبت و تردد زیاد افراد موجب آسیب به ساختمان می شوند. برای زیرسازی ساختمان از عایق های رطوبتی و مقاوم استفاده نمایید. با این کار می توانید امنیت روف گاردن و ساختمان خود را تضمین کنید.

  • بررسی خدمات و ملزومات پایه ای و اساسی روف گاردن

برخی از ملزومات به عنوان جزو جدایی ناپذیر در پروژه های روف گاردن وجود دارند. این موارد نقش بسیار مهمی در هر روف گاردن ایفا می کنند. از جمله این ملزومات می توان به تاسیسات الکتریکی و مکانیکی پروژه اشاره کرد. با توجه به نوع پکیج اجرایی روف گاردن، امکانات مهمی مانند سیستم های آبیاری تمام اتوماتیک (هوشمند) تحت فشار، نورپردازی هوشمند، عایق های صوتی ضربه و سیستم ذوب برف نیز می تواند اجرا شود.

  • اجرای پلانترها ، محوطه های سبز، مسیرها و دک ها

فاکتورهای اجرایی مانند ساخت دیواره فلاورباکس ها، مسیرها، دک ها و ایجاد بستر مناسب برای جانمایی امکانات مختلف در بام سبز، تاثیر مهمی در قیمت و هزینه های اجرایی روف گاردن دارند. نوع و نحوه اجرای هر متریال می تواند قیمت پکیج ها را تحت شعاع قرار دهد. در پکیج های اقتصادی و اکونومی روف گاردن از متریال و مصالح بادوامی استفاده می شود که ارزان قیمت می باشند. البته قیمت پایین آنها دلیلی بر نبود کیفیت یا کاهش کیفیت کلی روف گاردن نمی شود. این مورد تنها در بخش طراحی محدودیت هایی را به وجود می آورد.

  • پوشش گیاهی روف گاردن

یکی دیگر از عوامل تعیین کننده هزینه های اجرای روف گاردن، پوشش گیاهی می باشد. این هزینه با توجه به طرح کاشت، نوع گیاه و تراکم آن تغییر می کند. در ساختار پوشش گیاهی پکیج روف گاردن فلت گرین، از گیاهان پوششی و رونده استفاده می شود و به واسطه آن سطح گسترده سبز و طبیعی با بافت های مختلف قابل اجرا می باشد. با تغییر پکیج ها، انتخاب گیاهان و تراکم آنها متفاوت می شود. در پکیج های لاکچری الماس و کهکشان، نایاب ترین و با ارزش ترین گیاهان مورد استفاده قرار می گیرند.

بازگشت بە لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 17 =