درباره ما

داستان ما از کجا شروع شد

ویدکو گرین، شرکتی دانش بنیان در زمینه طراحی و اجرای روف گاردن و معماری سبز می باشد . این شرکت دارای ساختار EPCM می باشد و کلیه مراحل مهندسی ، تولید متریال تخصصی روف گاردن ، طراحی و اجرا بام سبز و نگهداری را از صفر تا 100 و با بالاترین استاندارد های کیفی انجام می دهد..
این شرکت دارای بیش از 15 سال سابقه اجرایی در زمینه روف گاردن و بام سبز بوده و دارای بیش از 100.000 متر پروژه اجرا شده در رزومه خود می باشد .
شرکت ویدکو گرین با بومی سازی صنعت روف گاردن و بام سبز و تلفیق علم روز صنعت بام سبز با شرایط اقلیمی و محیطی کشور ، آماده خدمت رسانی به سازندگان و معماران سراسر ایران می باشد.

طراحی و اجرای روف گارد 98%
طراحی و اجرای دیوار سبز 99%
خدمات تخصصی فضای سبز 97%

شرکت ویدکو گرین ، شرکتی است بین المملی با ساختار EPCM و با محوریت 360 درجه که از فرایند طراحی ، تولید ، اجرا و نگهداری انواع پروژههای کوچک و بزرگ بام سبز ( روف گاردن ) –دیوار سبز – معماری سبز و محوطه را به صورت 0 تا 100 و با اتکا به دانش و تجربه خود به اجرا می رساند .
شرکت ویدکو ارائه دهنده خدمات سبز و ساختمان سبز می‌باشد و این سازمانی متکی به تجربه پرسنل و علم روز دنیا بوده و ارتباط تنگاتنگی با آرشیتکت‌ها ٫ مهندسین عمران و سازه ٫ شرکت‌های ساختمانی و سازندگان دارد. Vdeko با استفاده از محصولات خود و طراحی‌های اکولوژیکی و طبیعت دوست خود، پروژه‌هایی بلند مدت و پایدار و با کیفیت بسیار بالا و در سطح جهانی را ارائه می دهد.
از جمله خدمات شرکت ویدکو در بخش های مختلف می توان به موارد زیر اشاره نمود .

بام سبز و روفگاردن :

تولید محصولات استاندارد بام سبز مبتنی بر استانداردهای بین المللی به ویژه FLL و سایر استانداردهای روز جهان

دیوار سبز :

طراحی و تولید انواع استاکچرهای دیوار سبز یا فضا های سبز عمودی با ساختار های مختلف و جهت استفاده در شرایط مختلف . تولید دیوار های سبز فعال و غیر فعال با استانداردهای جهانی

دیوار سبز :

معماری و طراحی ساختمانهای سبز و پایدار بر پایه و اساس Sustainable Architecture و بررسی روش های بهره‌وری از مزایای استفاده از ساختار های سبز و طبیعت دوست

Vdeko Green شرکتی است بین المللی که با محوریت طبیعت دوستی و زندگی سبز بنا نهاده شده و هدف آن تغییر مکان زندگی و کار شما به محیطی مناسب‌تر جهت زندگی شما و سایر اعضای خانواده می باشد . ما معتقدیم جهانی سبز و طبیعتی تمیز و زیبا باید هسته زندگی بشریت باشد. تغییرات آب و هوایی که امروزه شکل خطرناکی به خود گرفته یک زنگ خطر برای آینده ما و وارثان ماست. و این بدان معناست که باید مدل زندگی کنونی خود را تغییر دهیم.

چرا ویدکو گرین

مسکونی

اداری

تجاری

بین المللی

هتل و مجتمع تفریحی

زیباسازی شهری

0

پروژه انجام شده

0

پروژه در حال اجرا

0 %

رضایتمندی مشتری

0

پروژه انجام شده امسال

معمار ها

معمار های ما